Ведмедя із відпочинкового комплексу на Стрийщині перевезуть до притулку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ведмедя із відпочинкового комплексу на Стрийщині перевезуть до притулку
16 Жовтня, 16:56

Ведмедя із відпочинкового комплексу на Стрийщині перевезуть до притулку

Ведмедя, який кілька років жив на території готельного комплексу «Шепільська», що у Стрийському районі, таки перевезуть до реабілітаційного центру в село Домажир, на Яворівщину. Щоправда, коли саме це відбудеться, у центрі відповісти поки не можуть. Не мають вільного вольєру для тварини.

«Спільними зусиллями притулку, ЛКП «Лев» та адміністрацією відпочинкового комплексу «Шепільська» проведено огляд ведмедя. Оброблено рани та зроблено рентгенологічне дослідження, результати якого відправлено спеціалісту ортопеду доктору Сергію Ткаченку. Працівникам було надано консультацію та рекомендації щодо подальшого лікування та утримання тварини. Для того щоб уникнути стресу для ведмедя, йому рекомендовано обмежити рух та пересування у своїй клітці», – написали на своїй сторінці у соцмережі працівники «Домажиру».

У притулку також додали, що адміністрація відпочинкового комплексу висловила бажання передати їм тварину. Але поки вільного вольєру на території реабілітаційного центру немає.

«Можливість переїзду ведмедя до нашого притулку може бути розглянуто з наступного року після завершення будівництва нових вольєрів», – кажуть у центрі.

Нагадаємо, скандал стосовно нестерпних умов перебування ведмедя на території відпочинкового комплексу «Шепільська» триває роками. Кілька тижнів тому зоозахисники із ГО «UAnimals», розповіли, що некастровану тварину тримають у тісній клітці, де важко навіть повноцінно рухатись. Власник готельно-ресторанного комплексу спочатку перешкоджав волонтерам та навідріз відмовлявся віддавати бурого ведмедя, який занесений до Червоної книги України, в реабілітаційний центр. На директора бази відпочинку навіть було накладено штраф.

  • 0
  • 292
Відео