Верховна Рада відправила у відставку міністра культури Олександра Ткаченка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Верховна Рада відправила у відставку міністра культури Олександра Ткаченка
27 Липня, 14:26

Верховна Рада відправила у відставку міністра культури Олександра Ткаченка

Сьогодні, 27 липня, Парламент підтримав відставку з посади міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка.

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у Telegram.

За припинення повноважень Олександра Ткаченка проголосував 321 депутат. Водночас, проти виступило два нардепи.

«Питання призначення нового Міністра сьогодні не стоїть у порядку денному і скоріш за все не буде на цьому тижні»,  – написав Ярослав Железняк.

Нагадаємо, що минулого тижня, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко подав у відставку. Перед цим, президент Володимир Зеленський запропонував прем’єр-міністру Денису Шмигалю звільнити Олександра Ткаченка з посади міністра культури й інформаційної політики та призначити на цю посаду іншу людину.

Передумовою до цього став скандал, який “вибухнув” в Україні через те, що  ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» (телеканали «Дом» і «UATV») Міністерства культури та інформаційної політики уклало 17 договорів на виробництво серіалів на загальну суму понад 150 млн грн. Загалом ДП планує реалізувати 53 проєкти. Зокрема, компанія телеведучого та актора Юрія Горбунова отримала угоду вартістю 33 мільйони гривень на створення серіалу “СМТ Інгулець!”.

Відео