Верховний Суд став на сторону LMN у справі за позовом ТзОВ «Агрокультура Мостиська» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Верховний Суд став на сторону LMN у справі за позовом ТзОВ «Агрокультура Мостиська»
31 Березня, 18:05
logo-black

Верховний Суд став на сторону LMN у справі за позовом ТзОВ «Агрокультура Мостиська»

Верховний Суд України відмовив у задоволенні касаційної скарги ТзОВ «Агрокультура Мостиська» щодо статті Львівської мануфактури новин і залишив в силі рішення судів попередніх інстанцій.

Нагадаємо, у квітні минулого року LMN опублікувала матеріал про те, що на Львівщині працює агрокомпанія, яка має зв’язки з рф. Йшлося про ТзОВ «Агрокультура Мостиська», адже аналіз інформації з відкритих джерел показав явний зв’язок між цим Товариством та російськими грошима.

Стаття викликала чималий резонанс і, як наслідок, у червні 2022 року з’явився позов ТзОВ «Агрокультура Мостиська» до Львівської мануфактури «про захист ділової репутації». Юристи Товариства у позові до Господарського суду Львівської області просили «визнати недостовірною і такою, що принижує та порушує право на ділову репутацію» подану в матеріалі інформацію».

Однак, і суд першої інстанції і згодом Західний апеляційний господарський суд, не погодились із позицією позивача, вказавши, що він не довів, що подана в матеріалі інформація не відповідає дійсності.

«Суд першої інстанції, з висновками якого погодився суд апеляційної інстанції, відмовляючи у задоволенні позову, встановив, що опублікована відповідачем стаття містить оціночні судження про позивача, його господарську діяльність та структуру управлінських органів, його керівників та пов’язаних з ними осіб. Тому суд дійшов висновку, що ці відомості не можуть бути витлумачені як такі, що містять фактичні дані. Крім того, суд зазначив, що позивачем не було надано суду беззаперечних доказів, які би свідчили, що така інформація є недостовірною», – йдеться в постанові Верховного Суду України.

Постанова набирає законної сили з моменту її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає.

Відео