Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Від сьогодні у Бориславі зростуть ціни на проїзд у міському транспорті
06 Травня, 11:16

Від сьогодні у Бориславі зростуть ціни на проїзд у міському транспорті

Від сьогодні, 6 травня, у Бориславі зросте вартість проїзду в міських маршрутках з 7 до 10 гривень. Про це повідомили у пресслужбі Бориславської міської ради.

За їхніми словами, це пов’язано з різким і значним збільшенням вартості пального.

«Сьогодні рішенням виконавчого комітету було затверджено тариф на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування Бориславської міської ради в розмірі 10 грн. Рішення набирає чинності від завтра, 06.05.2022року», – повідомили у міськраді.

У мерії зазначили, що це дозволить перевізнику втриматись та частково нормалізувати роботу, мінімізувати збитки, але проблему не вирішить, оскільки затверджений тариф випливає із розрахунку станом на січень 2022 року, коли пальне коштувало 32 грн, а зараз ціни на АЗС коливаються в межах 57-60 грн.

«Проте регуляторна процедура вимагає дотримання термінів і не дозволяє затвердити економічно-доцільний тариф невідкладно. Війна зробила суспільство заручником ситуації: обстріли нафтопереробних заводів та нафтосховищ, збільшення вартості нафти, уповільнення логістики, збільшення споживання палива – і як наслідок удар по простих мешканцях у підвищенні цін»,- додали у міськраді.

 

Схожі новини