Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Відчуття тривоги і радості»: мати Андрія Оприска чекає сина вдома
07 Вересня, 19:00
logo-black

«Відчуття тривоги і радості»: мати Андрія Оприска чекає сина вдома

Антоніна Скляренко

Сьогодні разом із 35 полоненими російської тюрми додому в Україну повернувся і мешканець села Надітичі Миколаївського району, старший матрос 47-річний Андрій Оприско. Його разом із ще 24 моряками затримали 25 листопада російські прикордонники у Керченській протоці.

LMN зв’язалася із матір’ю Андрія Оприска Ольгою. Жінка каже, сьогодні не йме себе від радості.

1011-2

«Відчуття тривоги і радості. Аж не передати. Зранку внучка подзвонила, каже, тато вже поруч, і дала телефон. Як було приємно чути свою дитину. Він був бадьорий, заспокоював, щоб не хвилювалася. Казав чекати вдома. Правда, не знає, коли саме повернеться. Бо попереду ще планове обстеження у Феофанії. Каже, наче нічого його серйозно не турбує, але перевіритись треба. Там біля нього дочка і син. А я вже вдома чекатиму. Як скаже, що їде, напевне, готуватиму все, що попросить», – поділилася радістю Ольга Василівна.

Жінка каже, що інформацію про можливе повернення з російського полону сина отримала від онуки ще у четвер.

«Їй сказали чекати суботи. Бо наче має бути обмін. Молилася всі ці дні і чекала. На щастя, все справдилося», – додає Ольга Оприско.

Нагадаємо, сьогодні під обід у Бориспільському аеропорту Києва приземлився літак із 35 українськими полоненими. Серед списку наших хлопців, яким вдалось повернутися в Україну із російської тюрми, полонені моряки, а також зокрема Олег Сенцов, Володимир Балух, Микола Карпюк, Станіслав Киха, Олександр Кольченко, Павло Гриб, Роман Сущенко. 

 

Фото: nv.ua

 

Схожі новини