Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Відома основна версія вбивства прикордонника з Турківщини
19 Березня, 13:08

Відома основна версія вбивства прикордонника з Турківщини

У прокуратурі основною версією вбивства прикордонника Василя Марчишака вважають умисне вбивство. Підозрюваному сьогодні оголосять підозру і оберуть запобіжний захід без права внести заставу.

Нагадаємо,  трагедія сталася 18 березня у відділенні інспекторів прикордонної служби «Сянки» Мостиського прикордонного загону. Підозрюваний –  20-річний солдат строкової служби, родом зі Львова. Щоб перевірити його на осудність, проведуть додаткову  психіатричну експертизу.

 

«Нападник здійснив впритул одиночний постріл у спину старшини, в район грудної клітини, з автомату Калашникова. Потім вдарив прапорщика, який після пострілу продовжував стояти, прикладом автомату у голову. А коли той упав, солдат почав наносити удари ногами у різні частини тіла, поки його не зупинили інші військовослужбовці,» – повідомив військовий прокурор Львівського гарнізону Віталій Горпинич.

По дорозі в лікарню старшина помер.

Підозрюваний пояснити причину своїх дії не зміг. Свідки повідомили, що конфлікту між військовими не було. За півроку служби до підозрюваного солдата зауважень не було. Призначені експертизи.

Фото: censor.net

Схожі новини