Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Відпочинковий комплекс на Дрогобиччині, де отруїлися люди, знову запрацював: відомі результати перевірки
01 Лютого, 13:51

Відпочинковий комплекс на Дрогобиччині, де отруїлися люди, знову запрацював: відомі результати перевірки

Результати лабораторних досліджень гігієнічних змивів, продукції, води, персоналу у відпочинковому комплексі «Золота гора» в селі Болехівці Дрогобицького району відповідали вимогам нормативних документів, повідомили у Держпродспоживслужбі на Львівщині.

Фахівці завершили протиепідемічні заходи у цьому відпочинковому комплексі. Там 11 січня, під час святкування корпоративу, отруїлося шестеро людей.

«Усі хворі обстежені та отримали необхідне лікування. Встановлений заключний діагноз: харчова токсикоінфекція. У 5 постраждалих лабораторно висіяно klebsiella pneumonia (умовно патогенна флора). В одної постраждалої – харчова токсикоінфекція нез’ясованої етіології», – повідомляють інспектори.

Заклад громадського харчування не зареєстровано в Державному реєстрі потужностей операторів ринку. Раніше заходи державного контролю там не проводили.

«За встановлені порушення вимог законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів Дрогобицьким райуправлінням закладу надано припис про усунення порушень вимог законодавства. Складено протокол про адміністративне правопорушення», – додають у Держпродспоживслужбі.

Головний державний ветінспектор Львівської області виніс рішення про тимчасове припинення виробництва, обігу харчових продуктів на десять днів. 24 січня заклад відновив роботу.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини