Завтра, 10 червня, комунальне підприємство «Профілактична дезінфекція» проведе перший етап акарацидної обробки у львівських парках. Дезінфекцію проведуть для того щоб мінімізувати випадки укусів кліщів та запобігти розповсюдженню хвороби Лайма. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Завтра акарацидну обробку проведуть на територіях парків: «Високий замок», «700-річчя Львова», «Замарстинівський», «Парк імені Івана Франка» та РЛП «Знесіння». Другий етап проведуть у вівторок, 11 червня, на територіях парків: Імені Папи Римського Івана-Павла ІІ, «Снопківський», «Залізна Вода» та «Стрийський парк».

Третій етап запланований на середу, 12 червня, на території парку”Личаківський”, зеленої зони «Майорівка» та лісопарку «Погулянка».

Під час проведення четвертого — завершального етапу будуть оброблені парки: «Піскові озера», Горіховий Гай”, «Скнилівський» та «Левандівський».

Дата проведення обробки може змінюватись відповідно до погодних умов.

Препарат має спрямовану дію виключно на паразитів і не є шкідливим для людей. Однак департамент містобудування просить мешканців поставитись із розумінням до незручностей, які виникатимуть під час проведення акарацидної обробки, та не відвідувати парки протягом 72 годин.

Фото: Главком