Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Відзавтра надзвичайну ситуацію оголосять в Львові та області
23 Березня, 21:11

Відзавтра надзвичайну ситуацію оголосять в Львові та області

Щойно відбулось позачергове засідання обласної комісії ТЕБ і НС. На ньому ухвалили рішення про визначення на території Львівської області надзвичайної ситуації. Все через коронавірус.

Рішення комісії вступить в дію із 00:01 24 березня 2020 року. Усі органи будуть переведені у режим роботи в умовах надзвичайної ситуації.

“Попри введення надзвичайної ситуації, ми мусимо пам’ятати, що забезпечення людей засобами для існування на нашій відповідальності. Поки в країні не впроваджено надзвичайний стан, ми мусимо підтримувати економічну діяльність в регіоні”, – каже голова ЛОДА МАксим Козицький.

На засідані також обговорили необхідність формування переліку підприємств, що забезпечуватимуть життєдіяльність області.

Керівником робіт із ліквідації наслідків епідемії на Львівщині визначили профільного заступника голови ЛОДА Івана Собка. В межах своїх повноважень саме він має визначити склад та структуру штабу, що напрацює план заходів із ліквідації наслідків.

Нагадаємо, сьогодні, 23 березня, Кабмін вирішив запровадити надзвичайну ситуацію у Донецькій, Тернопільській та Черкаській областях. Все задля запобігання поширенню COVID-19. Загалом в Україні вже у 9 областях введено надзвичайну ситуацію.

  • 0
  • 3673
Схожі новини