Військові та ветерани з Городка мають змогу безкоштовно опановувати стрільбу з лука | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Військові та ветерани з Городка мають змогу безкоштовно опановувати стрільбу з лука
03 Листопада, 16:38

Військові та ветерани з Городка мають змогу безкоштовно опановувати стрільбу з лука

Щотижня у Городку на базі центру «Спорт для всіх» відбуватимуться тренування для військових та ветеранів, які відновлюються після поранення. Їх організували у межах обласного проєкту «Ліга Нескорених». Про це повідомили у Львівській ОВА.

Заняття – безоплатні, відбуваються о 10:00 год щосереди. Їх проводить тренер обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю «Галичина» Іван Дзядик. Він – майстер спорту міжнародного класу, член паралімпійської збірної.

На тренування централізовано приїжджають військові, які проходять лікування у реабілітаційному центрі  «Галичина» у Великому Любіні. Долучитись до тренувань можуть і військові з Городка. Адреса тренувань – м.Городок, вул.Паркова, 7. Вже відбулися перші три тренування. На початку грудня охочих запросять приєднатись до відкритих обласних змагань з цього виду спорту.

«Стрільба з лука – це один з найкращих адаптивних видів спорту. Вона може допомогти людям з інвалідністю покращити свою фізичну форму, концентрацію та впевненість у собі. Стрільба з лука – це в основному точність і концентрація, а не сила, тому вона підходить для людей з різним рівнем підготовки і станом здоров’я. Окрім того – це олімпійський вид спорту. Ті, хто полюблять його і продовжать системно займатись, зможуть змагатись за місце у збірній на Ігри Нескорених, а в перспективі – й на Паралімпійські ігри», – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Нагадаємо, програму «Ліга Нескорених» управління молоді та спорту  Львівської ОВА запустило на Львівщині у серпні 2023 року. Вона спрямована на психологічну та фізичну реабілітацію військових через заняття спортом.

Відео