Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Військову частину в Яворові залишили без світла
15 Травня, 17:15

Військову частину в Яворові залишили без світла

Сьогодні ПрАТ «Львівобленерго» знеструмило 53-тє військове містечко, склади та 24-ту бригаду імені Короля Данила в Яворові. Все через борг у 725 тис. гривень, який накопичила військова частина ще з минулого року.

«Люди – занепокоєні таким свавіллям енергетиків, бо сплачують за світло вчасно.  За словами мешканців, вони чемно оплачують квитанції за електрику, отож їм не зрозуміло, звідки взялися борги», – написав на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Яворова Павло.

У військовому містечку проживає близько 3 тис. осіб, серед яких – інваліди ЗСУ, вдови, сироти, батьки полеглих на Сході воїнів, – пише Zaxid.net
У «Львівобленерго» зазначають, що електрику вимкнули через борг. Він виник ще торік і на сьогодні складає понад 700 тис. грн.

«Нам обіцяли, що повернуть борг, але його не повернули. Ми мали вимкнути світло військовому містечку з території військової частини. Однак нас не допустили, тому ми мусили вимикати електрику і військовому містечку, і військовій частині. Ми ж не можемо дистанційно вимкнути містечко, тому було прийнято таке рішення», – каже Галина Роспопа «Львівобленерго».

За словами представника Міністерства оборони України у Львові Олександра Поронюка, наразі військове містечко перебуває на балансі Яворівської міської ради.

«Електроенергію вимкнули за борги мешканців військового містечка. Військова частина жодних боргів за електроенергію не має. Ми все вчасно платимо. Військове містечко – це житловібудинки, в яких живе відсотків 70 чи може 80 людей, які втратили зв’язок з армією, або взагалі уже не мають до неї відношення. Дехто з цих людей знаходиться за кордоном, тому й виникли борги за електрику», – розповів Олександр Поронюк.

Схожі новини