Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Він кричав, що його болить голова, але лікарі це ігнорували”
24 Грудня, 20:12

“Він кричав, що його болить голова, але лікарі це ігнорували”

Тетяна Пасічник

У Львові на вул. Городоцькій  28-річного хлопця збив автомобіль Dawoo Lanos. Він переходив дорогу через пішохід, як раптом опинився під колесами. Хлопець помер у  лікарні швидкої медичної допомоги, що на вул. І.Миколайчука,9.

“Микола переходив дорогу та розмовляв зі своєю дівчиною по телефону. Після того, як його збила машина, він був травмований, але при свідомості,” – розповідає LMN друг потерпілого Віталій Романчук.

У важкому стані хлопця забрала карета швидкої допомоги.  Близько опівночі його привезли до лікарні. Пацієнт скаржився на нестерпний біль у голові, натомість лікарі почали перевіряти внутрішні органи.

“Він міг розмовляти, і в самій лікарні Микола весь час повторював та кричав, що його дуже сильно болить голова, – каже Віталій. – У нього з носа та рота текла кров, проте лікарі це ігнорували. Вони почали  його возити на УЗД та перевіряти органи, які не були ушкодженими взагалі”.

Ця історія тривала, допоки пацієнт не спробував сам піти в туалет. Рідні хлопця переконані — лікарі мали заборонити йому вставати з  ліжка.

“Йому мали  надати судок. Цього ніхто не зробив і коли Микола встав з ліжка, то почав блювати кров’ю. Кров хлинула з вух, носа… І тільки після цієї картини працівники лікарні зрозуміли, що треба провести КТ. До цього моменту пройшло 4 години. А коли його привезли на процедуру, у кабінеті не було світла. Вони витратили 30 хвилин, щоб включити світло, потім ще 30хвилин запускався апарат. Поки вони провели діагностику і отримали результат, то знову ж таки багато часу втратили”, – повідомив друг .

О 5:30 хлопця почали оперувати. Через 2 години після операції Микола помер. Друзі та рідні  впевнені, це все через халатність лікарів.

 

“Вони вдають, що щось роблять, а насправді чекають, коли під’їдуть родичі, і дадуть хабаря. Я не стверджую, що так відбувається завжди, але судячи з того, як розвивались обставини, то так воно і було”, – каже Віталій.

Близькі Миколи зараз у шоковому стані. Його дівчина та мама втратили сенс життя. Родичі налаштовані робити все можливе, щоб всі винні у цій історії були покарані.

“Ми будемо судитися проти водія, лікарів і всіх винних. Робитимемо все, щоб цю справу виграти , бо свавілля лікарів в наш час переходить всі межі.

Треба доносити всіма можливими способами ,що коли ти щось робиш, роби це совісно, і якщо від тебе щось залежить -зробити потрібно все можливе, аби допомогти, а тим більше, якщо йдеться про чиєсь життя…”- каже подруга потерпілого Наталія Демко.

 

Похорон відбудеться завтра о 12.00 у поминальній каплиці на вул.Виговського.  Поховають Миколу на Янівському цвинтарі.

LMN стежитиме за розвитком подій.

48418292_224950391754451_8398144549679005696_n
48412171_1969096620066212_1239843387750744064_n
Схожі новини