Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Вірусна інфекція і важкий міокардит»: патологоанатоми назвали причину смерті шестикласниці із Судової Вишні
18 Березня, 12:19

«Вірусна інфекція і важкий міокардит»: патологоанатоми назвали причину смерті шестикласниці із Судової Вишні

Патологоанатоми Львівського обласного патологоанатомічного бюро назвали причину смерті 11-річної Вероніки Гащак з Судової Вишні, яка померла 15 лютого у Городоцькій районній лікарні, – пише Захід.нет.

«Covid-19 у дитини не виявили. Причиною смерті стала вірусна інфекція і важкий міокардит, який у принципі і призвів до смерті дитини. Він приєднався до важкої легеневої недостатності. Була вірусна інфекція, але яким саме вірусом вона викликана: парагрипу, «свинячого грипу» чи якогось іншого, ще невідомо. Але це точно не коронавірус. Такі випадки у дітей зустрічаються не часто, але, на жаль, бувають», – каже Борис Рібун, начальник Львівського обласного патологоанатомічного бюро.

Нагадаємо, як писала LMN, 11 –річної Вероніки Гащак не стало 15 лютого. Дівчинка навчалася в 6 класі Твіржанської ЗЗСО, що на Мостищині. За кілька днів до смерті у дівчинки раптово піднялась температура. Її забрали до Судововишнянської лікарні. Лікарі ставили діагноз запалення легень. Але дитині погіршало. Зі слів вчителів школярки, дівчинка ніколи нічим серйозним не хворіла. Практично не пропускала заняття у школі.

  • 0
  • 1107
Схожі новини