Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вказати групу крові і хвороби: для львівських учнів просять зробити бейджики
21 Лютого, 19:21
logo-black

Вказати групу крові і хвороби: для львівських учнів просять зробити бейджики

У Львівському ліцеї імені Василя Симоненка батьків попросили підготувати дітям бейджики, на яких вказати прізвище, ім’я, клас, адресу проживання, телефони родичів, групу крові та хвороби. Інформацію про ім’я, прізвище та клас мають розмістити спереду, решта – на звороті. Про це Львівській мануфактурі новин розповіла мама одного з учнів. 

 

«Я усе розумію, але навіщо аж такі кроки, залишається трішки загадкою. Уся комунікація ведеться через Viber-групу. За останній час дуже багато повідомлень: щодо бомбосховища, щодо необхідності забезпечення наявності в кожному класі аптечки, тощо. Нехай би вже збирали батьківські збори, у живому спілкуванні це б трішки по-іншому сприймалось», – розповідає LMN Тетяна. 

Підготувати бейджик та інші необхідні речі батьки мають до середи. У соціальних мережах повідомляють про схожі повідомлення і в інших школах Львова.  Подекуди навіть просять зібрати дітям тривожний рюкзак з питною водою, ліхтариками та пледами.

Нагадаємо, Львівська мануфактура новин писала, що з 18 лютого у Львові діє новий протокол для працівників закладів освіти щодо дій в разі повідомлення про масове замінування. LMN звернулась за коментарем до міського управління освіти, однак службовці поки не мали часу прокоментувати нововведення. 

 

Схожі новини