Воїну, якому вперше в історії України вживили протези у кістки, вже їздить за кермом | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Воїну, якому вперше в історії України вживили протези у кістки, вже їздить за кермом
18 Квітня, 13:05

Воїну, якому вперше в історії України вживили протези у кістки, вже їздить за кермом

У Львові 57-річний капітан ЗСУ Ігор Крупнов, якому торік львівські лікарі виконали остеоінтеграційне (внутрішньокісткове) протезування нижніх кінцівок вже водить автомобіль. Як повідомили у Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN), воїн на війні втратив обидві ноги.

Зазначимо, такий вид протезування виконали в Україні вперше. Спершу хірургічно медики встановили металеві імпланти, а тоді, за шість тижнів після операції, протезисти припасували до них труби та стопи.

«Я тоді не знав, що буде. Ризикували і я, і лікарі. Але прооперували. Я думаю, що то був правильний крок. Відтоді не шкодую жодного дня», – каже Ігор Крупнов.

Зараз Ігор веде активний спосіб життя – їздить за кермом, займається спортом, волонтерить та здійснює мрії. Адже нещодавно він повернувся зі США, де вулицями міста Лос-Анджелес пройшовся своїми ногами.

Остеоінтеграційне протезування – це новітня технологія, яку успішно застосовують у світі. Це нові можливості для людей, які втратили кінцівки, і ці можливості просто зобов’язана надати медична система – особливо тим, хто втрачає здоров’я, захищаючи державу. Я дуже радий, що нам у центрі НЕЗЛАМНІ вдалося застосувати цю методику.

Нагадаємо, Ігор Крупнов – Захисник, який добровільно став на захист нашої країни та втратив на війні обидві ноги. Це сталося пізньої осені 2022 року коли його авто підірвалося на мінах.

Відео