Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Володимир Зеленський надав українське громадянство хокеїсту з Росії та бізнесмену з Сирії
29 Травня, 10:18

Володимир Зеленський надав українське громадянство хокеїсту з Росії та бізнесмену з Сирії

Президент Володимир Зеленський підписав указ №329/2019, згідно з яким надав громадянство України особам, що «становлять державний інтерес для країни», передає zaxid.net.
Зокрема, українське громадянство отримав 21-річний росіянин Олександр Костіков. Він хокеїст клубу «Донбас» з 2017 року. Цього сезону на рахунку форварда 36 поєдинків в Українській хокейній лізі.

Також президент постановив прийняти до громадянства України як особу, яка має визначні заслуги перед Україною, Альтунсі Тамера Мохаммеда Маджеда, 1972 року народження, уродженця Сирійської Арабської Республіки, який проживає в Одесі.

Як пише одеський сайт «Думська», Альтунсі – підприємець, засновник кількох українських і сирійських компаній, а також почесний консул України в Алеппо. Він допомагав громадянам України евакуюватися з охопленої війною Сирії, а торік брав участь у визволенні українського екіпажу судна «Старшина Деров Н.Г.», заарештованого в сирійському порту Тартус.

В Одесі Альтунсі відомий благодійною діяльністю, він допомагає будинкам дитини, співпрацює з благодійним фондом «З теплом в серці», бере активну участь в «популяризації історичної спадщини і сучасних досягнень України».

Окрім того, цим же указом Зеленський надав українське громадянство ще трьом іноземцям. Серед них уродженці Ірану – Аболфазл Ахмаді Коларіджані, Азербайджану – Емін Іззат огли Самед-Заде та Киргизстану – Зиятдинбек То.

  • 0
  • 1258
Схожі новини