Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Володимира Зеленського з перемогою привітав Віктор Янукович
22 Квітня, 11:39

Володимира Зеленського з перемогою привітав Віктор Янукович

Президент-утікач Віктор Янукович, який переховується на території Росії, передав свої привітання Володимиру Зеленському в зв’язку з його перемогою у другому турі виборів президента України. Про це повідомив прес-секретар сина Януковича Юрій Кірасір у Facebook.  Достовірність вітання УП підтвердив адвокат Віктора Януковича Віталій Сердюк.

“Я щиро вітаю Вас з обранням на пост президента України. Українці довірили Вам цей пост в найважчий для нашої країни момент історії. Миролюбний український народ розколотий і радикалізований, як ніколи раніше”, – говориться у зверненні Януковича.

Також він назвав військові дії на Донбасі “братовбивчою війною”, не згадуючи про російську агресію.

“Вина за ці жахливі страждання лежить на Петрові Порошенку і його соратниках, які всі ці роки проводили політику ненависті і насильства. Виборці вже винесли їм однозначний вирок голосуванням. А історія, напевно, винесе свій, більш жорсткий”, – вважає Янукович.

Головним завданням Зеленського є принести Україні мир, “об’єднати і примирити український народ”, йшлося у зверненні.  Янукович “низько вклонився мудрому українському народу, який зробив усвідомлений вибір”. Також побажав Зеленському “міцного здоров’я, благословення від Господа і успіхів”.

24 січня Оболонський районний суд Києва визнав Януковича винним у державній зраді та сприянні в плануванні, підготовці, розв’язуванні та веденні агресивної війни – і засудив його до 13 років ув’язнення. Вирок був оскаржений.

Фото6 з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини