Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Волонтер Святослав Літинський є свідком у справі про продаж авто для ЗСУ, – Нацполіція
10 Вересня, 17:51

Волонтер Святослав Літинський є свідком у справі про продаж авто для ЗСУ, – Нацполіція

Очільник Національної поліції України Ігор Клименко сьогодні повідомив, що львівський волонтер і громадський діяч Святослав Літинський є свідком у справі про продаж авто для Збройних сил України. Він написав про це в соцмережах, розмістивши запис нібито розмов замовника з волонтерами.

За матеріалами справи, військовослужбовець у пошуках автівки для побратимів натрапив на інформацію про наявність таких машин у одному з благодійних фондів. Там йому повідомили, що за два автомобілі треба заплатити 5500 євро, а в акті приймання-передачі військовій частині написати «безоплатна гуманітарна допомога».

«Як встановили поліцейські, таку схему заробітку використовують двоє чоловіків, які прикриваються низкою благодійних громадських організацій. Серед них – ГО «Незалежні», керівником якої є Святослав Літинський (він є свідком у цьому кримінальному провадженні)», – написав Клименко.

Нагадаємо, 8 вересня вранці слідчі прийшли додому до Святослава Літинського з обшуком. Сам волонтер на цей момент перебував у Польщі. Паралельно поліцейські проводили обшуки в помешканнях ще одного волонтера Назарія Островського. Також у справі фігурує капелан Ігор Плохой.

У коментарі Святослав Літинський пояснив, що до них регулярно зверталися провокатори, які просили надати авто для побратимів, пропонуючи кошти. Він це пов’язує з кампанією проти волонтерів, яка останнім часом набрала обертів.

До слова, Президент України Володимир Зеленський сьогодні провів робочу зустріч з міністром внутрішніх справ Денисом Монастирським та керівником Нацполіції Ігорем Клименком щодо цієї справи.

Схожі новини