Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Волонтери опублікували перші листи дітей Городоччини до Миколая: як стати помічником святого
05 Листопада, 16:09
logo-black

Волонтери опублікували перші листи дітей Городоччини до Миколая: як стати помічником святого

Львівська волонтерка Тетяна Криворучко-Фалат опублікувала перші листи до Миколая від дітей-сиріт та дітей з неблагополучних сімей Городоччини. Таку акцію вже понад 15 років організовує доброволець та волонтер Тарас Елейко. Він допомагає закрити ті листи, охочих взяти які не знайдеться. 

«Минулого року були запити на телефони, планшети, смарт-годинники, комп’ютери, велосипеди. Цього року такого у листах практично немає. Більшість запитів – про одяг, взуття, канцтовари, білизну, солодощі. Зараз допомога від багатьох добродіїв спрямована на внутрішньо переміщених осіб, тому ці сім’ї вже не так забезпечені нагальними потребами. Мабуть, і батьки більш виснажені збільшенням цін і мотивують дітей більше просити такі базові речі», – пояснює LMN Тетяна.  

Стати Миколаєм, пояснює волонтерка, може кожен. Для цього достатньо написати у коментарі під фото листа у Фейсбуці, що можеш зробити цій дитині подарунок. Можна купувати лише частину з того, що просить дитина у листі, але це обов’язково зазначати у коментарі, аби хтось ще міг долучитись і малюки отримали усі омріяні подарунки. 

«Дехто купує саме те, що написано у листі. Дехто старається докупити ще й інші подарунки, з’ясувати більше про дитину. Все залежить від можливостей сім’ї. Маємо і такі випадки, що люди вже кілька років беруть листи одних і тих самих сімей», – зазначає Тетяна.   

Наразі Тетяна опублікувала 22 листи, четверту частину з них вже забрали. Загалом торік  акцією охопили понад дві сотні діток. Цьогоріч, припускають волонтерів, буде дещо менше, адже частин родин виїхала за кордон.   Спакувати пакунки треба до 5 грудня.   

У 2019 році LMN разом з волонтерами та святим Миколаєм поїхала на свято до діток роздавати подарунки. Як це було – читайте за посиланням. 

Схожі новини