У Бориславі волонтери розкажуть, як звичайній людині долучитися до змін | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Бориславі волонтери розкажуть, як звичайній людині долучитися до змін
07 Червня, 18:10

У Бориславі волонтери розкажуть, як звичайній людині долучитися до змін

15 червня у місто Борислав з’їдуться волонтери та прихильники волонтерського руху з Львівської області та Тернопільщини. Зберуться у приміщенні місцевого Історико-краєзнавчого музею на вул. Шевченка, 75, де відбуватиметься “Форум дієвих”.

 

«Волонтерство на Львівщині та Галичині особливо активізувалося під час Революції Гідності та АТО. Минає шостий рік війни. Що сьогодні з цим рухом? А що далі з військовим волонтерством, бо ж армія вже, наче, стала на ноги? Про це поговоримо під час форуму», – каже куратор “Форуму дієвих” Ірина Загоруйко.

 

 

 

У заході візьмуть участь місцеві волонтери, які займаються добрими справами у різних сферах. Серед них і початківці, і ті, хто вже може поділитися досвідом.

Зокрема це Артур Деска, який 15 років тому переїхав з Польщі в Україну, курує багато міжнародних гуманітарних, освітніх, військових проектів. Підтвердив свою участь й Іван Щурко – знаний у Львові та області архітектор, реставратор, учасник волонтерської групи “9 рота”, проекту “Незнаному воякові”.

Мають що розказати і Мар’яна Кузько – керівниця проектів ГО “Батьки в дії”, відомий художник та волонтер Лев Скоп, координатор проектів БУРу Іванка Живачук.

 

 

 

“Ми будемо говорити про створення волонтерського проекту: від ідеї до промоції, про мотивацію волонтерів. А ще про те, як довести свої проекти до кінця, якщо тобі раптом здається, що ти залишився сам. Як звичайна людина може долучитися до змін у місті”, – каже Ірина Загоруйко.

 

На форум запрошують усіх охочих.

Відео