Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ворог знову зірвав відкриття гуманітарного коридору з Маріуполя
06 Березня, 18:17

Ворог знову зірвав відкриття гуманітарного коридору з Маріуполя

Російські окупаційні сили вкотре не дотримуються домовленостей щодо гуманітарних коридорів. Про це повідомила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, пише Громадське.

Попри те, що українська сторона домовилася про відкриття гуманітарного коридору у Маріуполі, з самого ранку російські війська почали обстрілювати місто з «Градів».

За словами Верещук, був організований гуманітарний конвой, який мав приїхати із Запоріжжя до Маріуполя; 8 вантажівок з продуктами та медикаментами; 30 автобусів, які мали допомогти вивезти жінок, дітей, людей похилого віку з Маріуполя на зворотньому шляху.

«Всього цього не сталося. росіяни знову цинічно обстрілювали шлях, яким мав рухатися наш гуманітарний конвой. Хай там що, але, на жаль, я мушу констатувати, що сьогодні ми знову не змогли гуманітарний конвой через обстріли з боку росіян», ㅡ сказала Верещук.

Нагадаємо, вчора евакуація мешканців і організація зеленого коридору з Маріуполя і Волновахи не відбулася також через обстріли російських військових.

Схожі новини