Воїни УПА матимуть 75% знижки на комунальні послуги | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Воїни УПА матимуть 75% знижки на комунальні послуги
26 Березня, 13:30
logo-black

Воїни УПА матимуть 75% знижки на комунальні послуги

 Тетяна Пасічник

 

В Україні набули чинності зміни до Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Відтепер учасники боротьби за незалежність України у ХХ столітті мають статус ветеранів та отримуватимуть державну допомогу.

Директор департаменту соціального захисту населення Віктор Степанюк повідомив LMN, що основною допомогою є знижка 75% на комунальні послуги.

«Упівців повністю зрівняли з воїнами Червоної Армії, – каже LMN син головнокомандувача УПА Юрій Шухевич. – До цього ми йшли довго. Зараз чекаємо, коли затвердять ще один закон, у якому йдеться про грошову компенсацію ув’язненим».

Нагадаємо, 22 грудня Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни». Він набув чинності через 3 місяці з моменту оприлюднення. До учасників боротьби за незалежність України у XX столітті відносяться: воїни Української повстанської армії, Української повстанчої армії отамана Тараса Боровця “Поліська Січ”, Української народної революційної армії, Організації народної оборони “Карпатська Січ”, Української військової організації, збройних підрозділів Організації українських націоналістів.

Відео