Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Воїни УПА матимуть 75% знижки на комунальні послуги
26 Березня, 13:30
logo-black

Воїни УПА матимуть 75% знижки на комунальні послуги

 Тетяна Пасічник

 

В Україні набули чинності зміни до Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Відтепер учасники боротьби за незалежність України у ХХ столітті мають статус ветеранів та отримуватимуть державну допомогу.

Директор департаменту соціального захисту населення Віктор Степанюк повідомив LMN, що основною допомогою є знижка 75% на комунальні послуги.

«Упівців повністю зрівняли з воїнами Червоної Армії, – каже LMN син головнокомандувача УПА Юрій Шухевич. – До цього ми йшли довго. Зараз чекаємо, коли затвердять ще один закон, у якому йдеться про грошову компенсацію ув’язненим».

Нагадаємо, 22 грудня Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни». Він набув чинності через 3 місяці з моменту оприлюднення. До учасників боротьби за незалежність України у XX столітті відносяться: воїни Української повстанської армії, Української повстанчої армії отамана Тараса Боровця “Поліська Січ”, Української народної революційної армії, Організації народної оборони “Карпатська Січ”, Української військової організації, збройних підрозділів Організації українських націоналістів.

Схожі новини