Вугілля із копалень Червонограда почали відвантажувати | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вугілля із копалень Червонограда почали відвантажувати
16 Червня, 10:37

Вугілля із копалень Червонограда почали відвантажувати

Питання стосовно відвантаження вугілля та зарплатних заборгованостей для гірників семи  шахт, що працюють у місті Червоноград та селах Сокальського району, схоже почали вирішувати. У ДП «Львіввугілля» повідомляють про вчорашні успішні переговори.

«15 червня, за сприяння представника президента України у Кабінеті міністрів України Андрія Геруса, за результатами проведених переговорів, за участю т.в.о. генерального директора Олега Акімова, директора ВП «Вуглезбут» Олександра Мітрухіна та керівництва ТОВ «Д. Трейдінг», досягнуто згоди щодо поставки в червні 2019 року на Добротвірську і Бурштинську ТЕС вугілля ДП «Львіввугілля» в обсязі 40 тисяч тонн на суму 100 млн. грн. та підписано договір поставки вугілля», – йдеться у повідомленні.

Гірників, які більше тижня не спускалися до копалень переконують перша передоплата за очікуване відвантажене вугілля в сумі 80 млн грн згідно домовленості надійде вже у вівторок. І ці гроші одразу будуть направлені на виплату заробітної плати та на відновлення роботи шахт.

Зараз ведуться перемовини щодо відновлення своєчасної роботи фабрики.

 

ФОТО: Радіо Свобода

Відео