Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Ви вчилися тільки брати хабарі»: у Львові пікетували працівники льонокомбінату
20 Січня, 17:06

«Ви вчилися тільки брати хабарі»: у Львові пікетували працівники льонокомбінату

У понеділок, 20 січня, львівський аеропорт пікетували мешканці Рівного. Усі — працівники місцевого льонокомбінату, які приїхали до Львова кількома автобусами з транспарантами. Їх обурили дії прикордонників, які не впустили на територію України їхніх партнерів – чотирьох громадян Туреччини, пише Захід.нет.

Колона пікетувальників зайшла в новий термінал і півгодини скандувала гасла. Головні вимоги — звільнити прикордонницю, компенсувати збитки підприємству, а це 57 тис. грн, і привселюдно вибачитися. У разі відмови — поїдуть пікетувати Київ.

До обурених рівненчан на чолі з власником льонокомбінату Олегом Червонюком вийшов працівник прикордонної служби. Він усе пояснив пікетувальникам, однак їх це не переконало.

«Ви не говорите, ви брешете. Ви прямим текстом брешете і брешете. Ви вчилися тільки брати хабарі. Скоти ви, скоти. На запрошення, на ще переписку. Уроди. Я як хочу, так тебе і називаю, бо ти брехун, і твої підлеглі брехуни. Пєтушара», — емоційно вигукує Олег Червонюк.

На завершення пікету усі почали скандувати: «Олю! Олю!», вимагаючи, щоб працівниця прикордонної служби вийшла до них. Не отримавши бажаного, вони повернулися в автобуси і поїхати висловлювати невдоволення до Західного управління Держприкордонслужби.

Нагадаємо, інцидент трапився 13 січня. Турки прилетіли до Львова нібито для того, щоб навчити українців особливостей роботи на обладнанні льонокомбінату. Та, за словами власника підприємства Олега Червонюка, гостей примусово утримували впродовж 12 годин, не надали перекладача і врешті бюджетним коштом депортували. Натомість прикордонники пояснили, що дотримувались закону. Бо турки не мали запрошення чи робочої візи, зворотніх квитків, а також не могли пояснити мету візиту. Тому їх коштом авіакомпанії, а не бюджетним, першим же рейсом відправили назад. Весь цей час вони перебували в зоні відльоту, а працівниця прикордонної служби спілкувалася з ними турецькою мовою.

Схожі новини