Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Виділили кошти для порятунку Новояворівська і Нового Роздолу
26 Жовтня, 09:28

Виділили кошти для порятунку Новояворівська і Нового Роздолу

Учора голова ЛОДА Маркіян Мальський розпорядився, аби з резервного фонду обласного бюджету виділили 1,9 млн грн – щоб не допустити зриву опалювального сезону у містах Новояворівськ та Новий Розділ.

Окрім цього, 24 жовтня, бюджетна комісії при облраді  спрямувала в резервний фонд обласного бюджету 14 млн грн, зокрема для Нового Роздолу та Новояворівська.

Рішення про виділення фінансування ухвалили і органи місцевого самоврядування Яворівщини. Учора депутати Новояворівської міської ради виділили 300 тис. грн, райради –  1,7 млн гривень. Є надія, що у Новояворівську люди не будуть мерзнути.

А от у Новому Роздолі, за словами чиновників ЛОДА, міські депутати зволікають з виділенням коштів. Там ситуація критична. Як відомо, керівництво міськради подало у відставку.

«Сподіваємось, що у понеділок, 28 жовтня, на сесії депутати Новороздільської міської ради таки проявлять небайдужість до громади 30-тисячного міста та приймуть рішення щодо виділення коштів для запуску теплопостачання»,-  зазначив директор департаменту розвитку житлово-комунального господарства Назарій Романчук.

Нагадаємо, що проблеми у двох містах виникли через те, що новий управитель ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія Новояворівськ» не спромігся якісно забезпечити роботу місцевих ТЕЦ.

Минулої зими мешканці вже мерзли у своїх оселях. Термометри у квартирах показували 14-16 градусів, діти постійно хворіли. Цього року ситуація може бути ще гірша.

 

Схожі новини