Для вихованців львівського дитячого будинку організували День краси | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Для вихованців львівського дитячого будинку організували День краси
02 Березня, 15:59
logo-black

Для вихованців львівського дитячого будинку організували День краси

Марія Оринчак

У середу, 27 лютого, волонтери у львівському дитячому будиноку «Благодать» влаштували День краси. Для дітей привезли 15 студентів-перукарів  Міжрегіонального Центру професійно-технічного моделювання і дизайну. Вони зробили вихованцям зачіски, стрижки та манікюр.

«Багато дівчаток тут дуже схожі на хлопчаків. Коротке волосся, погрижені нігті. Вони трохи не звикли до різноманітних зачісок, кіс. Декого ми ледь не силою садили на перукарське крісло. Але ж як вони потім собою милувалися! Деякі дівчатка радісно погоджувалися – старанно пояснювали, яку ж то косичку їм заплести,» – розповідає LMN організатор заходу Наталія Степаненко.

«12-річна Оленка попросила нас заплести два виворітні колоски, а її молодша сестричка Настя – укласти локони на один бік. Багато дівчаток хотіли нігті намалювати. Але казали, що після нашого візиту ту красу зітруть, бо завтра прийде «дідо» – так називають директора закладу, і скаже, що так на навчання ходити не можна. 8-річний Андрій попросив постригти його так, щоб збоку була блискавка», – додає волонтерка Марія з Центру моделювання та дизайну.

Попередньо волонтери  оголосили про збір косметики.

«У кожної дівчини і жінки є такі речі, які вона купила і не користується. Тому ми вирішили привезти їх дівчаткам. Звичайно, йдеться тільки про якісну і придатну до вживання косметику», – веде далі Наталія Степаненко.

Волонтерка розповідає, що дітям бракує одягу. Перед наступною поїздкою його збиратиме.

«Свято краси вирішили організувати з волонтеркою Ольгою Сорокою, коли у цей дитячий будинок привезли набори постільної білизни. Це було пізно ввечері, то не планували спілкуватись з дітками. А вийшло навпаки. Нас діти обступили з усіх боків і не давали вийти ще з годину. Розказували свої історії, щось нас розпитували. Тоді зрозуміли, що їм хочеться більше спілкування, якогось свята», – зазначає волонтерка.

Фото: Наталія Степаненко

Відео