Винна у булінгу: суд виніс вирок директорці Соснівського ліцею | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Винна у булінгу: суд виніс вирок директорці Соснівського ліцею
14 Травня, 10:38

Винна у булінгу: суд виніс вирок директорці Соснівського ліцею

Сокальський районний суд визнав директорку Соснівської школи Наталію Щербань, яка принижувала учнів за їх одяг та вигляд, винною у булінгу, – пише “Твоє місто”, з посиланням на журналістку Вікторію Балицьку.

Під час засідання, яке відбулося вчора, 13 травня, розгляд адмінпротоколу відбувався понад 2 години. Суддя вислухала  свідчення чотирьох школярів з різних класів, їхніх батьків і саму директорку.  А також прослухали під час засідання частину відеозапису.

«У нас є справедливе правосуддя, хто б там що не казав. Директорка збирається оскаржити це рішення. Але це вже інша історія», – зазначила Вікторія Балицька.

Суддя визнала Наталію Щербань винною у булінгу щодо учнів та оштрафувала її на 1360 гривень.

 

«Я не мала на меті нікого принижувати. Я просто хочу, аби школярі мали пристойний вигляд. Ну не можна тиждень ходити в школу в одному спортивному костюмі. Тим паче батьківський комітет на зборах постановив, що учні з 1 по 9 клас мають носити шкільну форму, а 10-ти та 11-класники приходити у навчальний заклад в одязі ділового стилю. Не пасує дівчатам ходити до школи у блузці з великим декольте та порваних штанах», – сказала у коментарі LMN Наталія Іванівна, після того, як розгорівся скандал.

Педагог тоді також зазначала, що відео – частково змонтоване. Припускала, що сторінка, з якої оприлюднили відео, де вона начебто цькує школярів, – фейкова.

«Думаю, що це помста, а відео – замовне», – казала вона.

 

Нагадаємо, директорка Соснівського ліцею №2 некоректно висловлювалася щодо зовнішнього вигляду учнів закладу, зокрема стосовно дірявих і спортивних штанів у хлопців. Дівчатам дорікала за те, що носять хустки. Також Наталія Щербань зазначала, що не впустить дітей до ліцею, якщо вони не змінять свій зовнішній вигляд.

На директорку у Червоноградському райвідділі поліції склали адміністративний протокол за статтею 173-4 КУпАП «Булінг учасника освітнього процесу» через цькування учнів за зовнішній вигляд.

Відео