Випускники факультету журналістики ЛНУ імені Франка збільшили суму збору для 47-ї ОМБР Маґура | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Випускники факультету журналістики ЛНУ імені Франка збільшили суму збору для 47-ї ОМБР Маґура
06 Липня, 18:03
logo-black

Випускники факультету журналістики ЛНУ імені Франка збільшили суму збору для 47-ї ОМБР Маґура

Бакалаври факультету журналістики, Львівського національного університету імені Івана Франка, зокрема й журналістки LMN Вікторія Васильченко та Вікторія Вітер, збільшили суму збору для 47-ї ОМБР Маґура, де наразі служить випускник факультету Владислав Данко.  Тепер вона становить 200 000 гривень. 

 

“Спочатку ми планували зібрати 150 тисяч гривень і хвилювались через те, чи зможемо осилити бажану суму. Втім, протягом активного періоду відкриття зборів, ми отримали потужну підтримку як з боку студентів та викладачів, так і з боку людей, які напряму не дотичні до нашого факультету. В результаті, ми зібрали 150 тисяч раніше зазначеного дедлайну. Попри це, охочі допомогти “МАҐУРІ” продовжували звертатись до нас з пропозицією відкрити банку-підсилення, тому ми прийняли рішення підвищити мету збору до 200 тисяч”, – розповідає співорганізаторка збору Анастасія Зуєва.

Як зазначають організаторки збору, до вручення дипломів залишається тиждень, а тому часу, щоб подякувати Захисникам і зібрати більшу суму є ще досить багато.

“За 6 днів вдалося зібрати 150 тисяч гривень! До вручення дипломів – ще тиждень. А значить маємо ще час, аби допомогти нашим воїнам більше. Піднімаємо суму до 200 тисяч. З такою підтримкою, кількістю поширень, людей, які вболівають і слідкують за збором, кількістю охочих допомогти – віримо, що усе вдасться”, – додає Вероніка Матвієнко, співорганізаторка. 

Запрошуємо усіх, хто здобув, здобуває або планує здобути ступінь бакалавра долучитись до цього збору і подякувати нашим Захисникам за можливість навчатися та працювати.

Нагадаємо, що Владислав Данко – 23-річний військовослужбовець 47 окремої механізованої бригади. За півтора року, які хлопець провів в найгарячіших напрямках, він зазнав два поранення та спробував себе на різних позиціях: піхота, артилерія та дрони. Детальніше про його шлях у війську ви можете прочитати у нашому інтервʼю. 

User Image
Вікторія Вітер
Відео