Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вишиванку Зеленського продали на аукціоні за 100 тисяч доларів
05 Червня, 13:29

Вишиванку Зеленського продали на аукціоні за 100 тисяч доларів

Вишиту сорочку, яку президент України Володимир Зеленський цього року одягнув на День вишиванки, продали на благодійному аукціоні у Вашингтоні за 100 тисяч доларів. Про це повідомляє “Голос Америки”.  Аукціон відбувся у п’ятницю, 3 червня, в межах презентації програми United 24 на території Українського Дому у Вашингтоні.

Нагадаємо, United 24 була створена для залучення коштів для допомоги Україні, завдання проєкту – зібрати кошти на підтримку України.

Кошти надходять на рахунки Національного банку та спрямовуються профільними міністерствами на потреби за трьома напрямами: оборона та розмінування, медична допомога, відбудова України. Також усі благодійники можуть обрати конкретний проект для передачі коштів. Пожертви не підлягають оподаткуванню.

«За чотири тижні через United 24 було зібрано 50 мільйонів доларів. Найбільша кількість донорів зі Сполучених Штатів. Ми отримували пожертви від 20 до 1000 доларів. І кожен долар важливий», – сказав Михайло Федоров, віце-прем’єр-міністр та міністр цифрової трансформації.

vsmivhmshivrmsrivysdtsufvy

Під час благодійного аукціону в п’ятницю, окрім вишиванки Володимира Зеленського були продані футболки з автографами українських футболістів Артема Довбика та Андрія Ярмоленка, в яких вони  грали у матчі української збірної проти Шотландії, 1 червня. Також, “з молотка” пішов відомий керамічний кухоль у формі півника, аналогічний тому, який вцілів на шафці в обстріляному росіянами житловому будинку, в селищі Бородянка, що на Київщині. Обидва лоти коштували 1700 доларів.

Покупцем лоту з вишиванкою Зеленського стала американська юридична компанія Asters USA.

Схожі новини