Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Визначили підрядника, що ремонтуватиме дорогу Стрілки-Мшанець
13 Жовтня, 17:48
logo-black

Визначили підрядника, що ремонтуватиме дорогу Стрілки-Мшанець

Сьогодні, 13 жовтня, завершилися відкриті торги щодо капітального ремонту автомобільної дороги місцевого значення загального користування Мшанець-Стрілки. Переможцем тендеру стала компанія “Шляховик-Т”, що зареєстрована у Тернополі. 

Очікувана вартість аукціону складала понад 250 мільйонів. Фірма, що перемогла, знизила ціну до 217 мільйонів.

“На вихідних заступник голови Львівської ОДА приїжджав у Головецько і запевняв нас, що сьогодні відбудеться аукціон. Ми, враховуючи попередній досвід, навіть не до кінця могли повірити це. Але він таки завершився і це не може не тішити. Звісно, ми б хотіли, щоб техніка вже завтра була на дорогах, але є певні процедурні моменти, тож чекаємо два тижні, які є для оскарження аукціону, підписання договору підрядником із Департаментом дорожнього господарства та безпосередньо ремонту”, – розповідає LMN отець Роман Гром.   

Нагадаємо, мешканці 11 сіл Старосамбірщини кілька років боролися за ремонт цієї дороги. Шлях, що сполучає гірські села району з центром майбутньої ОТГ, перебував у жахливому стані. Спочатку до проблеми привертали увагу творчо: знімали кавер на пісню гурту “Казка”, садили на дорозі картоплю, знімали відеоролик про 30-річний карантин. Однак таким чином достукатись до відповідних інстанцій не вдалось, тож люди вийшли на мирну безстрокову акцію протесту. Отець Роман Гром та ще кілька жінок тоді навіть оголосили голодування. Вже наприкінці липня частину дороги “чорного шосе” відремонтували, а згодом й оголосили тендер на ремонт решти ділянки дороги.

“Зараз 14 днів буде період оскарження результатів аукціону, а опісля підрядники вже зможуть приступати до роботи. Звичайно, якщо будуть кошти. У ЛОДА нам обіцяють, що ще до кінця цього року вдасться освоїти 50-70 мільйонів і розпочати ремонт. А якщо ні, то ми ж вже досвід маємо, будемо ще стукати своїми методами, хоча, звісно, віримо, що все буде добре і це вже не знадобиться”, – зауважує LMN активіст Василь Грицак. 

Зауважимо, відповідно до тендерної документації ремонт дороги має завершитись до кінця 2021 року.

  • 0
  • 1043
Схожі новини