Вже від завтра у Новому Роздолі буде тепло | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вже від завтра у Новому Роздолі буде тепло
09 Листопада, 19:10

Вже від завтра у Новому Роздолі буде тепло

Сьгодні у Новому Роздолі на Львівщині відновили роботу ТЕЦ

А вже завтра у помешканнях ввімкнуть опалення.

«Ми довго чекали і робили усе від нас залежне, аби цей день настав. Уже від завтра у помешканнях Нового Роздолу буде тепло. Ми не залишили жителів майже 30-тисячного міста і, як результат, – у суботу в домівки надійде тепло», – повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації Назарій Романчук.

Нагадаємо, від 22 жовтня розпорядженням мера у Новому Роздолі мали б запустити тепло. Але через зміну управителя на місцевій ТЕЦ, згідно з рішенням суду, процес зупинився.

Так як мешканці міста більше не були готові терпіти холод у квартирах, 28 жовтня вони масово вийшли на вулицю. Новороздільці вимагали негайно скликати позачергову сесію міської ради, дозволити автономне опалення і головне – відновити подачу тепла та гарячої води.

А 31 жовтня  голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками приватного підприємства «Грант Енерго М» та ТОВ «Енергія Новий Розділ». Створили меморандум між усіма сторонами для ефективної підготовки міста до опалювального сезону.

 

Відео