Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вже за тиждень на Львівщині можуть запрацювати дитячі садочки, – ЛОДА
06 Липня, 19:31
logo-black

Вже за тиждень на Львівщині можуть запрацювати дитячі садочки, – ЛОДА

У Львівській області нарешті зможуть послабити карантинні обмеження. Проте робитимуть це  поетапно, кожні сім днів рішенням обласної комісії з питань ТЕБ та НС , – про це заявили сьогодні на брифінгу у ЛОДА.

«Ми будемо що сім днів враховуючи епідситуацію, послаблювати карантинні заходи і не повертатися до питань посилення карантину», – сказав Іван Собко заступник голови ЛОДА.

Відзавтра на Львівщині зможуть відновити роботу готелі, заклади громадського харчування, спортзали та фітнес-центри проте за чітких умов дотримання нормативів і рекомендацій головного санітарного лікаря.

Із дотриманням дистанції, дозволили мешканцям Львівщини також відвідувати храми.

«Люди можуть спокійно йти до церкви на Службу, але з дотриманням дистанції, щоб ми не мали нових спалахів захворювання, – додав Собко

Зауважив, що за дотриманням правил та нормативів слідкуватимуть працівники поліції та Держпродслужби.

Є надія, що вже через сім днів вирішиться і питання з дитячими дошкільними закладами, через що було чимало протестів під стінами ЛОДА.

«Враховуючи неодноразове звернення і батьків, і керівників садочків, ми домовились, що на наступному засіданні, якщо все буде не гірше, ніж є, розглядатимемо питання про послаблення карантинних заходів та дозволимо роботу садочків різних форм власності», – сказав Іван Собко

Також на наступній комісії розглядатимуть питання про ймовірність відновлення роботи кінотеатрів та масових культурних заходів.

Нагадаємо, сьогодні, 6 липня, Львівська область отримала від Міністерства охорони здоров’я дозвіл послабити обмеження, введені через коронавірус. Згідно з даними МОЗ, Львівщина відповідає усім трьом показникам, що дозволяє послабити карантин. Йдеться зокрема про завантаженість лікарень (43%), охоплення тестуванням (108,6), а також інцидентність (10,9%).

Схожі новини