“Не можна було людей з ближчих районів привезти?”: у Львів приїхала Юлія Тимошенко | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Не можна було людей з ближчих районів привезти?”: у Львів приїхала Юлія Тимошенко
27 Березня, 09:17
logo-black

“Не можна було людей з ближчих районів привезти?”: у Львів приїхала Юлія Тимошенко

Дарина Коваленко

Учора у Львові біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбулась зустріч кандидата у президенти Юлії Тимошенко з виборцями. Велику сцену поставили ще зранку.

Початок дійства запланували на 18.00. Однак вже о 17.15 вся територія біля сцени заповнена людьми. Ще задовго до початку на проекторі включили інтерв’ю з Тимошенко. Там вона агітує та переконує, аби люди голосували саме за неї. Відео повторюється декілька разів.

Гучні колонки привертають увагу звичайних перехожих. Ті зупиняються, перешіптуються.

“О, а шо то? Концерт якийсь буде? А в честь чого?” – цікавиться жінка.

“Та вибори скоро, жіночко. В нас такі концерти тепер часто”, – кажуть чоловіки. Обертаються та йдуть.

О 19.00. виступає Олександр Пономарьов. Виконує дві пісні та запрошує Юлію Володимирівну. Тимошенко у сірому пальто та з акуратно зібраним волоссям виходить до публіки.

“Я щаслива вас бачити, – каже Тимошенко. – Дякую, що ви не байдужі до майбутнього нашої країни. Саме галичани п’ять років тому найбільше направляли своїх синів і доньок для захисту держави. Нам треба об’єднатися, щоб бути непоборними”.

По алеї розставили агітаційні палатки. Біля Оперного театру також поставили проектор. Однак там Юлію Володимирівну ніхто не слухає.

“Спати хочеться, вже б швидше додому”, – каже хлопець років 20-ти.

“Ми тут майбутнє з Юлею будуємо, а ти спиш”, – сміється його товариш у синьо-жовтій шапці з надписом “ВірЮ в Україну”.

Людей багато, особливо підлітків. Кожен зайнятий своїми справами. Одні граються телефоном. Інші, обернуті спиною до сцени, слухають музику та чекають закінчення.

“Сестра дзвонила щойно. Каже, на Сихові теж Юлю зараз бачать. Біля їхньої церкви стоїть велика вантажівка, а з неї розгорнули екран довжиною шість метрів. Показують ролик про Тимошенко”, – розповідає жінка подругам.

Люди скаржаться на холод та дощову погоду. З термосів наливають чай.

“Андрію, – каже жінка з прапорцем у руках. – Ви головне, щоб нас не забули. Бо ми як додому доберемось? Ми в Стрілковичах (село в Самбірському раойні, – LMN) вийдем, а там люди далі поїдуть. Йой, Боже, шо то не можна було людей з ближчих районів привезти?”

Фото: LMN.

Відео