Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Якщо виходиш з дому без поважної причини, штраф 206 євро», – жінка зі Старосамбірщини про карантин в Італії
14 Березня, 14:25
logo-black

«Якщо виходиш з дому без поважної причини, штраф 206 євро», – жінка зі Старосамбірщини про карантин в Італії

Наталія Стратюк

За останню добу в Італії кількість хворих на коронавірус збільшилась на 5198. Усього в країні зафіксовано 17 660 випадків ураження вірусом. Наталія Білик із Хирова, що вже 10 років живе в Італії, каже, що обмежувальні заходи в країні дуже серйозні.

«Ситуація виходить з-під контролю.  Медики працюють без відпочинку. Найдраматичніша ситуація у Ломбардії. Там смертність найвища – 10 смерей на 100 уражених. Катастрофічно бракує апаратів штучної вентиляції легенів. Усі сидимо на карантині до 3 квітня. Можемо вийти з хати лише щоб зробити закупи, або ж до аптеки», – розповідає жінка LMN.

Якщо на вулиці зупинять карабінери і немає поважної причини, чому людина вийшла з будинку – штраф 206 євро.

«Вчора виходила лише зробити закупи, то щоб зайти до супермаркету стояла у черзі десь приблизно 30 хв. На відстані  1 метр один від одного. Бо впускають лишень по 3-5 персон. Щоправда, у магазинах є все», – каже Наталія.

Додамо, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що незабаром в Україні обмежувальні заходи з протидії поширенню коронавірусу можуть стати жорсткішими.

Сьогодні у соціальних мережах з‘явилась інформація, що у МВС розробили зміни до Кримінального кодексу та Кодексу України про адміністративні правопорушення, які передбачають кримінальну відповідальність за зараження небезпечною інфекційною хворобою, а також за самовільне залишення місця обсервації або карантину.

Схожі новини