Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ярослав Дубневич залишився недоторканим
15 Січня, 14:27

Ярослав Дубневич залишився недоторканим

Генеральний прокурор Юрій Луценко повернув назад подання від Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про зняття недоторканності з нардепа Ярослава Дубневича. Про це розповіла речниця генпрокурора Лариса Сарган на Facebook.

«Аналіз підготовленого прокурорами САП подання на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Ярослава Дубневича засвідчив, що воно неповною мірою відповідає вимогам Регламенту ВР України. У ньому наявні твердження щодо організації Дубневичем злочинної схеми заволодіння коштами, які не підтверджуються, є сумнівними чи можуть бути легко спростовані. Подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Дубневича потребує суттєвого доопрацювання. ГПУ пропонує САП доопрацювати текст подання з метою усунення ряду недоліків, підкріплення його відповідними доказами та виправлення тверджень, які не відповідають законодавству. Після усунення таких недоліків подання буде підписане Генпрокурором та направлене до Верховної Ради», – зазначила Сарган.

Нагадаємо, що Ярослава Дубневича підозрюють у привласненні майна в особливо великих розмірах і зловживанні службовим становищем. Йдеться про ймовірне лобіювання інтересів його власних підприємств під час закупівель «Укрзалізниці».

Фото: informator.news

Схожі новини