«Їхали на ставок, хотіли відпочити в неділю», – на Бродівщині розбилося двоє підлітків | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Їхали на ставок, хотіли відпочити в неділю», – на Бродівщині розбилося двоє підлітків
24 Червня, 15:47
logo-black

«Їхали на ставок, хотіли відпочити в неділю», – на Бродівщині розбилося двоє підлітків

Антоніна Скляренко

Вчора в селі Кіз’я Бродівського району трапилась трагедія. Троє місцевих неповнолітніх хлопців сіли на мопед «Вайпер», але на закритому повороті не справились з керуванням та потрапили під легковий автомобіль ВАЗ 2106. 13-річний Ігор Палійчук та 16-річний Руслан Климчук загинули.

«Діти в неділю зібралися разом та хотіли на ставок поїхати, відпочити, поплавати. В сусідньому селі Корсів моємо водойму. Мотоцикл Руслана був. Ще двоє хлопців підсіло до нього. Із Кіз’ї до Корсова дорога небезпечна, бо там  є закритий поворот. Вони розігналися добряче, а там якраз водій ВАЗу їхав, 21-річний, теж наш місцевий. І вони просто під машину. Ігор на місці  помер, Руслан в кареті «швидкої». Ще третього хлопчика забрали в лікарню. Кажуть, до Львова відвезли, бо в тяжкому стані», – розповідає місцева мешканка Оксана.

Водій легковика отримав струс головного мозку та забій ключиці. На місці ДТП працювали поліцейські. З’ясовують, з чиєї вини трапилась аварія.

«Для нашого села це тяжка трагедія, хлопчики молоденькі, такі добрі і роботящі. Руслан з багатодітної сім’ї. Батькам дуже допомагав, бо мають велику господарку, був їхньою опорою, адже найстарший з дітей. Ігорем бабуся опікувалась та батько, поки мати його на заробітки їздила. Якраз от повернулася, казала, візьме сина з собою трохи, – додає Оксана. – Кажуть, все через швидкість. Молоді хлопці, їм іноді здається, що можуть все, і нічого не трапиться. А на дорозі так не можна».

Хлопців хоронитимуть завтра в рідному селі Кіз’я.

Відео