Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Юні стрийські танцюристи знову стали чемпіонами України
17 Лютого, 17:48
logo-black

Юні стрийські танцюристи знову стали чемпіонами України

Цими вихідними у спортивному клубі «Грація» відбулись танцювальні змагання  «Ukrainian Open Cup 2020». Ці змагання включали в себе Чемпіонат України зі спортивних танців серед молодших вікових груп з європейської програми та Чемпіонат Європи серед професіоналів з європейської та латиноамериканської програми.

Юні танцюристи зі Стрия Давид Комарницький та Ангеліна Черковська вчергове стали найкращими в Україні в європейській програмі серед юніорів. Тренує спортсменів Ірина Марюк у Клубі спортивного бального танцю «Пролісок». 

afd4be9a-4a07-4ca4-b53e-d94a890be338

Нагадаємо, що у грудні минулого року Давид та Ангеліна перемогли на чемпіонаті світу з бальних танців у категорії “ювенали до 12 років”.

“Вже два роки поспіль лунає гімн України в різних куточках світу в честь цих маленьких дітей! Емоції переповнюють, серце вистрибує з грудей, особливо коли на паркеті залишаються дві пари і оголошують друге місце. І той момент, коли усвідомлюєш, що це не ми, і розумієш, що наші діти перші, не передати словами”, – каже захоплено Ірина Марюк.  

Зазначимо, що у змаганнях взяли участь понад 1000 танцюристів з найрізноманітніших регіонів України, а також з країн Європи. Під час відкриття змагань заступник голови Львівської ОДА Іван Собко вручив обласному осередку Асоціації спортивного танцю України за високий професіоналізм та активну промоцію Львівщини на міжнародній спортивній арені.

1161f341-d16c-48fb-81ac-9d5e812a9433
  • 0
  • 882
Схожі новини