Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
З 1 квітня рибу можна буде ловити лише однією вудкою з одним гачком та спінінгом і у визначених місцях
26 Березня, 14:10

З 1 квітня рибу можна буде ловити лише однією вудкою з одним гачком та спінінгом і у визначених місцях

 

Від 1 квітня на Львівщині встановлять нові правила вилову риби: лише однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом й тільки з берега на спеціально визначених ділянках.

У Державній екологічній інспекції у Львівській області повідомили:

 

 

«З настанням весни наступає важливий період для відновлення водних живих ресурсів, запасів риби та інших водних біоресурсів. Щорічно такі правила встановлюють на весняно-літній період. Операція «Нерест» триває з 1 квітня до 10 червня. Хоча ці терміни можуть бути змінені у випадку певних чинників, що впливають на розмноження риби. Відповідно до «Правил любительського лову риби на період нересту», дозволено ловити рибу однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом тільки з берега на спеціально визначених ділянках. Місця, де можна і де заборонено рибалити і чіткі дати заборони на риболовлю на конкретній водоймі визначені наказом №9 Львівський рибоохоронний патруль від 13 березня 2019 року».

За порушення цих правил передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності: за незначне порушення — попередження або штраф від 34 до 170 гривень, на посадових осіб — від 170 до 510 гривень; за грубе порушення правил рибальства, наприклад, використання вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел — штраф 340-680 гривень із конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, на посадових осіб — 510-850 гривень з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

Залежно від ступеня завданих збитків, за грубі порушення передбачена кримінальна відповідальність — штраф 3400-6800 гривень або позбавлення волі на до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів лову та незаконно добутих водних біоресурсів.

 

Фото ілюстративне

Схожі новини