Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
З Маріуполя вивезли чотири автобуси людей: сьогодні евакуацію продовжать
21 Квітня, 09:47

З Маріуполя вивезли чотири автобуси людей: сьогодні евакуацію продовжать

Вчора Україні вдалося вивезти з заблокованого окупантами Маріуполя чотири автобуси, наповнені місцевими мешканцями. Про це повідомила міністерка з питань тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

«По вчорашньому гуманітарному коридору з міста вдалося виїхати чотирьом евакуаційним автобусам. Вони заночували в Бердянську і зараз прямують на Василівку. Скоро чекаємо їх у Запоріжжі», – написала вона.

Водночас Верещук додала, що гуманітарний коридор з Маріуполя не спрацював так, як планувалося. Зокрема, окупанти не дотрималися умови про припинення вогню і не забезпечили довезення людей до точки збору, де їх чекали автобуси та «швидкі».

«Сьогодні продовжуємо евакуацію жінок, дітей та осіб похилого віку. Посадка в автобуси на бульварі Шевченка на кільці біля торговельного центру «Порт-Сіті» о 14.00. Безпекова ситуація складна. Можуть бути зміни», – повідомила Ірина Верещук.

Нагадаємо, заступник командира полку “Азов” капітан Святослав Паламар заявив, що Давид Арахамія та Михайло подоляк зголосилися приїхати в Маріуполь для проведення переговорів з російською стороною.

Схожі новини