З трьома Героями сьогодні попрощаються у Львові | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
З трьома Героями сьогодні попрощаються у Львові
24 Серпня, 09:35

З трьома Героями сьогодні попрощаються у Львові

У четвер, 24 серпня, Львів попрощається з трьома Героями. Анатолій Марко, Ілля Пелих, Ігор Гордон загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Чин похорону військових розпочнеться о 14:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 14:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі, повідомили у Львівській міськраді.

53-річний Анатолій Марко львів’янин. Навчався у школі №85 (сьогодні – Ліцей імені Василя Симоненка). Здобув професію «слюсар-інструментальник» у колишньому Середньому професійно-технічному училищі №25 у Львові. Після завершення навчання проходив військову службу.

У мирний час працював на Телевізійному заводі «Електрон» у Львові. У вільний від роботи час захоплювався читанням літератури, любив рибалити. Обожнював українську пісню.

Був одним із засновників Всеукраїнської громадської організації «Українська Народна Самооборона». Брав активну участь у подіях під час Помаранчевої революції та Революції Гідності, де був поранений.

Виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі розвідувального батальйону УНСО. Був надзвичайно відданий побратимам та своїй справі.

Із початком повномасштабного вторгнення боровся із російськими окупантами на східному напрямку у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Попри отримане поранення, повернувся на фронт.

У воїна  залишилися брат та двоє дітей.

40-річний Ілля Пелих уродженець Ходорова на Львівщині. Навчався у місцевих школах. Згодом закінчив Українську академію друкарства.

Після завершення навчання проходив військову службу у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Протягом 10-ти років пропрацював інженером виробництва у компанії «Ен Джі Метал Україна». Згодом обіймав посаду “Senior Java Developer” у компанії “Luxoft”.

Любив життя і людей, кожному готовий був допомогти. Був дуже цілеспрямованим, постійно розвивався. Захоплювався лижним спортом, гірським туризмом, любив подорожувати, обожнював тварин.

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів до лав 14-ї бригади оперативного призначення імені Івана Богуна Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Виконував бойові завдання на південному напрямку.

В Іллі Пелиха залишилися мама, дружина, сестра, двоюрідний брат та племінниця.

25-річний Ігор Гордон народився і виріс у Львові. Навчався у школі №. Займався боксом, легкою атлетикою, санним спортом, здобув чималу кількість нагород.

Згодом здобував освіту за спеціальністю «монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання» у Техніко-економічному фаховому коледжі НУ «Львівська політехніка». Тоді найбільшою пристрастю Ігоря Гордона став гірський туризм.

Працював автомеханіком на станції технічного обслуговування «Тойота Центр Львів «Діамант».

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання у складі 14-ї бригади оперативного призначення імені Івана Богуна Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Під час проходження служби здобув звання «молодший сержант».

В Ігоря Гордона залишилися батьки, брат та наречена.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань

 

Відео