Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За одну ніч від будівельного магазину у Кам’янка-Бузькому районі нічого не залишилося
21 Лютого, 18:39
logo-black

За одну ніч від будівельного магазину у Кам’янка-Бузькому районі нічого не залишилося

Юлія Швидко

Сьогодні о першій ночі у металевому магазині будматеріалів у селищі Новий Яричів Кам’янка-Бузького району виникла пожежа. Майже дві години рятувальники гасили вогонь.

«Про пожежу повідомили запізно. Коли прибули вогнеборці, весь магазин вже був охоплений вогнем. Довелося залучати додаткову техніку та особовий склад – викликали зі Львова та сусіднього села Велике Колодно.  21 рятувальник гасив полум’я, – розповідає Христина Авдєєва з прес-служби ДСНС у Львівській області. – Також постійно виникала проблема з водою. Найближче джерело знаходилося за кілометр від магазину. Доводилося довозити воду».

Мешканці Нового Яричева, які живуть поряд з магазином, прокинулися від сильних вибухів. Вони виникали, коли горіли лакофарбові матеріали.

«Цей магазин у нашому селищі працював давно. Теперішньому власникові ще від батьків залишився. Він живе поряд з магазином – за 10 метрів, через дорогу. Там продавав фарби, лаки, вагонку. Яка причина пожежі – поки сказати важко. Є різні припущення. Магазин цілодобово обігрівався котлом на дровах. Можливо, від нього вогонь перекинувся, – говорить LMN селищний голова Нового Яричева Роман Кулик. – Першим пожежу побачив сусід. Він наробив галасу – викликав «пожежну», сказав власникові. Рятувальники прибули швидко, але магазин згорів вщент. Шкода господаря магазину – порядний чоловік. Хоч би страховка у нього була».

Приміщення магазину – 200 кв м. Вогонь також перекинувся на вікно сусідньої будівлі.

Фото: ДСНС у Львівській області

0-02-05-d810312e5ae47f9c7c916a88a3322186441eeca57edd712db3a5fc25017ef6be_2ea03c01
Схожі новини