Через підписаний завчасно протокол членам ДВК на Стрийщині загрожує тюрма | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Через підписаний завчасно протокол членам ДВК на Стрийщині загрожує тюрма
23 Листопада, 17:11

Через підписаний завчасно протокол членам ДВК на Стрийщині загрожує тюрма

П’ятеро жительок села Йосиповичі Стрийський району можуть сісти у тюрму на 6 років. Жінок обвинувачують у підписанні протоколу про підсумки голосування ще до остаточного заповнення протоколу. А також у тому, що це підписання відбулось не на засіданні виборчої комісії. Стрийська місцева прокуратура вже скерувала обвинувальний акт до суду.

 

«Під час проведення місцевих виборів 25 жовтня цього року п’ятеро членів ДВК, серед них голова, заступник, секретар та двоє членів комісії віком від 27 до 48 років, всупереч чинному законодавству, за кілька годин до завершення голосування підписали протокол ДВК про підрахунок голосів виборців при обранні депутатів до Львівської обласної ради. Вчинили це до підсумкового засідання дільничної виборчої комісії та остаточного заповнення протоколу», – повідомляють у пресслужбі прокуратури Львівської області.

Досудове розслідування, яке здійснювали слідчі Стрийського ВП ГУ НП у Львівській області, завершене.

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк 5 років.

Фото: з відкритих джерел, ілюстративне

Відео