За Порошенка проситимуть мільярд гривень застави | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
За Порошенка проситимуть мільярд гривень застави
24 Грудня, 19:16

За Порошенка проситимуть мільярд гривень застави

В Офісі Генпрокурора погодили клопотання про обрання запобіжного заходу експрезиденту Петру Порошенку. У справі державної зради для підозрюваного просять арешту або ж застави у розмірі мільярда гривень, повідомляють медіа.

“У прокуратурі погодили клопотання про арешт Порошенка з можливістю внесення застави у розмірі мільярд гривень”, – повідомляє джерело в Офісі Генпрокурора.

Відомо, що у Печерському райсуді столиці відбулося закрите засідання. Тут погодили клопотання прокуратури про надання дозволу на затримання Порошенка і доправлення його до суду.

Нагадаємо, 20 грудня правоохоронці надіслали Петру Порошенку підозру в державній зраді. Йдеться про сприяння діяльності терористичних організацій у справі про постачання вугілля з Донбасу. Підозру надіслали поштою, оскільки Петро Порошенко напередодні виїхав за межі України.

У Службі безпеки України вважають, що під час виконання повноважень президента Порошенко поставив Україну в енергетичну залежність від РФ та підконтрольних їй ватажків псевдореспублік.

В основу підозри лягли покази свідків, висновки судових експертиз, аудіофайли, документи, на яких зафіксована інформація періоду 2014-2015 років та інші докази.

 

Відео