Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За вбивство власної дитини молоду матір звільнили від покарання
13 Жовтня, 13:53

За вбивство власної дитини молоду матір звільнили від покарання

Личаківський районний суд Львова визнав винною 20-річну студентку одного з місцевих вузів в  умисному вбивстві своєї новонародженої дитини. Згідно з висновками експертів, немовля вбила власна матір, загорнувши його у поліетиленовий пакет та зав’язавши, одразу після народження, – пишуть “Факти”.

Страшна подія трапилась в кінці лютого цього року.

«Перебуваючи у ванній кімнаті винайманої квартири, обвинувачена самостійно, без допомоги медиків і сторонніх осіб народила дівчинку, яка була жива і життєздатна, – йдеться в судових документах. – Відразу після пологів у жінки виник умисел вбити свою дитину. Вона дістала з себе плаценту, перерізала ножицями пуповину. Поклала дівчинку в поліетиленовий пакет і зав’язала його, тим самим позбавивши можливості дитини самостійно дихати».

Згідно експертних висновків, смерть новонародженої дівчинки наступила в результаті механічної асфіксії в замкнутому просторі.

Щоб приховати скоєне вбивство, пакет з трупом дитини породіля засунула в рюкзак і сховала його в шафі. Вже наступного дня сусідки по кімнаті жінки виявили цей моторошний тайник. Вони викликали «швидку», а вже медики – поліцію.

На судовому засіданні обвинувачена свою провину визнала повністю. Виправдовуючись, горе-мати запевняла, що вважала наче її дитя народилося мертвим, тому так і повилась.

Призначаючи покарання, суд врахував молодий вік обвинуваченої, відсутність судимостей і відомостей про лікування в наркологічному і психоневрологічному диспансерах. Пом’якшуючими обставинами також стали щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину. Виходячи з цього, суд призначив жінці покарання у вигляді одного року позбавлення волі з випробувальним терміном також в один рік.

 

  • 0
  • 1140
Схожі новини