Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Заборона ТikTok: українці збирають підписи для розгляду петиції
21 Лютого, 11:38

Заборона ТikTok: українці збирають підписи для розгляду петиції

На сайті президента України з’явилася петиція з проханням заборони додаток TikTok. Причиною стало поширення дезінформації, яка погано впливає на дітей і суспільство в цілому. Відповідну петицію оприлюднили 16 лютого.

Як повідомляє ініціатор звернення Олександр Трачук, ця платформа поширює неправдиву інформацію, й тим самим негативно впливає на дітей.

«Більшість дітей, якщо не всі, ніколи не перевіряють інформацію побачену в соцплатформах і сприймають її як правду першої інстанції, через це багато дезінформації потрапляє в голови дітей і інколи створює непотрібну паніку. Та й в цілому платформа сприяє деградації суспільства», – зазначив ініціатор петиції.

У свою чергу Микола Кулеба, екс-уповноважений з прав дитини, підтримав заборону в Україні соцмереж, які не контролюють шкідливий для дітей контент, зокрема TikTok.

«Однозначно я за заборону таких деструктивних мереж, бо вони є неконтрольованими.  Але це повинен робити провайдер – власник TikTok повинен так само, як у Facebook або YouТube, контролювати контент і не дозволяти оприлюднити деструктивний. Цього в TikTok якраз і немає», – сказав він.

Станом на сьогодні, 21 лютого, петицію підписали 817 людей. Для того, щоб президент Володимир Зеленський її розглянув, потрібно 25 тис.голосів . Збір підписів триватиме два місяці.

Схожі новини