Захисник Попасної та цілої України – фонд «Яворівщина» розказав історію ще одного героя з Новояворівська | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Захисник Попасної та цілої України – фонд «Яворівщина» розказав історію ще одного героя з Новояворівська
23 Червня, 14:39

Захисник Попасної та цілої України – фонд «Яворівщина» розказав історію ще одного героя з Новояворівська

Фонд «Яворівщина» розказав про ще одного героя війни – капітана 24 ОМБр Володимира Лемещука. Житель Новояворівська воював в АТО/ООС, а після повномасштабного вторгнення героїчно стримував ворога під Попасною на Луганщині.

Фонд «Яворівщина» опублікував 9 випуск проєкту «Життя. За тебе», в якому розповідають про жителів Яворівського району, які віддали життя за Україну і кожного з нас.

Герой цього випуску – кадровий військовий Володимир Лемещук, який був капітаном у 24 бригаді імені Короля Данила. Він на війні давно, давав відсіч окупантам з часів АТО/ООС. Після 24 лютого без вагань поїхав на передову.

Відважний житель Новояворівська Володимир Лемещук загинув від артобстрілу ворога 20 квітня 2022 року, в цей час разом з бригадою вінстримував ворога під Попасною на Луганщині. Він недожив всього 20 днів до свого 24 дня народження. Побратими згадують його як професіонала, який ще й врятував життя багатьом воїнам. Посмертно Президент відзначив Лемещука орденом Богдана Хмельницького III ступеня.


У Новояворівську у Володимира залишиласядружина зі своїми двома доньками, для яких вінстав справжнім батьком. А також крихітна Вікторія, спільна донька, яка вже ніколи не зможе обійняти тата. Рідні розповідають історію свого Героя у проєкті «Життя. За тебе». Відео – у соцмережах фонду та на YouTubeканалі.

Відео