Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Захисник з Дрогобиччини Микола Кобільник проходить реабілітацію в США (ВІДЕО)
21 Вересня, 12:20

Захисник з Дрогобиччини Микола Кобільник проходить реабілітацію в США (ВІДЕО)

Український захисник з Дрогобиччини Микола Кобільник з позивним “Енейко” після важких боїв на східних та південних напрямках України сьогодні проходить реабілітацію у Сполучених Штатах Америки. Про це повідомили у Дрогобицькій районній військовій адміністрації.

Тут йому та іншим українським героям встановили протези кінцівок, відтак хлопці незабаром повернуться додому в Україну.

На одному з відео, яке опублікувала Дрогобицька РВА, чоловік робить перші кроки з новим протезом, впевнено ступаючи та дякуючи американським колегам за підтримку та солідарність.

“Слава Україні! Слава Америці! М*скалі  готуйтесь, я йду до вас!”, — сказав Микола Кобільник під час свого першого кроку з новим протезом, який він протестував на території США.

Окрім реабілітації, захисник взяв участь  у щорічному фестивалі “Українська спадщина”, де розповів про незламність українського духу, культури та нації. На останок “Енейко” разом з іншими українськими та американськими музикантами заспівали славнозвісну “Червону калину”.

Зазначимо, Микола Кобільник отримав поранення, коли виконував бойові завдання на східному напрямку України під час повномасштабного російського вторгнення.

Схожі новини