Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Закон про українську мову як державну: приймуть чи ні? (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)
25 Квітня, 10:37

Закон про українську мову як державну: приймуть чи ні? (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)

Сьогодні голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове засідання, перед яким народним депутатам роздали Біблії. Він привітав православних громадян України із Чистим четвергом. Поінформував про сьогоднішній порядок розгляду проекту Закону про забезпечення функціонування української мови як державної.

Головуючий надав слово для виступу від фракцій партії “Блок Петра Порошенка” та політичної партії “Народний Фронт” народному депутату Ірині Геращенко.

Від фракції політичної партії “Опозиційний блок” та групи “Партія “Відродження” виступив народний депутат Вадим Новинський.  Запропонував запровадити в Україні мораторій на розгляд законопроектів та постанов, які стосуються мовних питань, віри й конфесійного життя.

 

“Мовний закон, за який пропонують проголосувати сьогодні, розколює Україну, а не об’єднує її. Він закладає міну сповільненої дії під і без того нестабільне українське суспільство”, – дратувався Новинський.

Парламент перейде до розгляду проекту Закону про забезпечення функціонування української мови як державної, розгляд якого почали ще 28 лютого.

Під стінами Верховної Ради тисячі активістів вимагають, аби цей закон був прийнятий.

Фото: ілюстративне

Схожі новини