Закон про вибори від Зеленського: як голосували “львівські” нардепи? | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Закон про вибори від Зеленського: як голосували “львівські” нардепи?
22 Травня, 15:29

Закон про вибори від Зеленського: як голосували “львівські” нардепи?

Депутати Верховної Ради не внесли до порядку денного законопроект президента України щодо зміни виборчого законодавства під час нинішнього позачергового засідання. LMN проаналізувала, як голосували народні обранці, що є представниками Львівщини.

«За» пропозицію Зеленського віддали голоси народні депутати-позафракційні Олег Мусій, Богдан Матківський, Володимир Парасюк, Дмитро Добродомов. «За» голосувала і майже вся фракція «Самопоміч».

«Проти» голосував Михайло Хміль (“Народний фронт”), а його однопартійці Михайло Бондар та Ігор Васюник утрималися. Також “проти” голосувала Оксана Юринець (“БПП”). 

Не голосували Ярослав Дубневич, Андрій Кіт. Обидва – з «БПП».

Були відсутні на засіданні депутати з «БПП» Богдан Дубневич, Андрій Лопушанський, Андрій Антонищак, а також позафракційний Тарас Батенко.

 

Згодом віце-спікер парламенту Ірина Геращенко повідомила, що не встигла зачитати з президії ВР ще одне оголошення. Картка Оксана Юринець неправильно спрацювала під час голосування за включення в порядок денний виборчих законопроектів. Її голос – ПРОТИ.

 

Нагадаємо, законопроект Володимира Зеленського №10319 пропонує проводити вибори за пропорційною виборчою системою із закритими партійними списками і знизити прохідний бар’єр до парламенту до 3%.

Відео