Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Залиште нас у спокої»: команда Володимира Зеленського не хоче втягуватися у внутрішній політичний конфлікт США
12 Травня, 15:31

«Залиште нас у спокої»: команда Володимира Зеленського не хоче втягуватися у внутрішній політичний конфлікт США

Команда новообраного президента Володимира Зеленського не хоче бути втягнутою у внутрішній політичний конфлікт у США. Про це пише The Washington Post.

“Поки президент Трамп і його найближче оточення стають все більш зосередженими на Україні як на потенційній прихильниці Джо Байдена й інших демократів, новообрана українська влада в Києві посилає власний сигнал: залиште нас у спокої”, – йдеться у тексті видання.

Зазначається, що прибічники Зеленського заявили виданню про свої побоювання бути втягнутими у внутрішній політичний конфлікт у США.

“Це точно не наша війна. Ми повинні триматися подалі від цього, наскільки можливо”, – сказала близька до Зеленського особа на умовах анонімності.

За її словами, новообраний український президент виключає використання політичного тиску на правоохоронні органи України для досягнення будь-яких цілей Білого дому.

Видання зазначає, що Зеленський публічно не коментував можливий візит в Україну персонального адвоката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані, який згодом був скасований. І не зрозуміло, чи, дійсно, зустріч планувалася.

Фото: з відкритих інтернет-видань

Схожі новини